Pouzdro na doklady s organizovanými přihrádkami z kvalitního hliníku!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Pouzdro na doklady s organizovanými přihrádkami z kvalitního hliníku!
Pouzdro na doklady s organizovanými přihrádkami z kvalitního hliníku!
SLEVA -34%
149 Kč 99 Kč
Bez daně: 82 Kč
 

Pouzdro na doklady s organizovanými přihrádkami ve. Pouzdro je lehké a odolné. Vyrobeno z kvalitního hliníku. Pořádek musí být! Stylové pouzdro na doklady se vejde do kapsy kalhot i do malé kabelky. Spolehlivě urovná všechny doklady, kreditní karty a vizitky. Vždy je budete mít po ruce a na jednom místě!Pouzdro pouze za 99 Kč.

 

 

 

 

 

pouzdro 11×8×1,7 cm za 99 Kč
Barva: černá, modrá, červená nebo stříbrná
Váha: 60 g

 

Pouzdro na doklady je vhodné pro muže i ženy! Mějte své doklady vždy po ruce, ale přitom uložené v bezpečí s tímto praktickým a stylovým doplňkem!
deální na OP, řidičák, doklady MHD a kreditní karty.Velké pouzdro má navíc praktické zrcátko.

 

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!