VIBRO SHAPER excelentní pomocník pro Vaše hubnutí !!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
VIBRO SHAPER excelentní pomocník pro Vaše hubnutí !!!
VIBRO SHAPER   excelentní pomocník pro Vaše hubnutí !!!
SLEVA -46%
1 299 Kč 699 Kč
Bez daně: 578 Kč
 

Dokonalý, pohodlný, výkonný a přitom maximálně účinný, to je posilovací vibrační pás VIBRO SHAPER!!!

 

Nová revoluční technologie a design !!!

 

 

 

Tento maximálně účinný pomocník při Vaší snaze zhubnout je opravdu dokonalý. Naprosto revoluční DESIGN a funkce Vám za pouhých 10 minut denně pomůže odbourat nežádoucí tukové polštáře, navíc díky vibracím zpevní Vámi požadované partie.

Díky silným vibracím je naprosto srovnatelný s namáhavým cvičením, které navíc  leckdy nemá tolik žádaný účinek.

 

Vibro Shaper je dokonalý i pro klasickou masáž bolavých zad a jiných partií. Dokonale prokrví svalstvo, redukuje krevní tlak.

 

Díky 143 cm dlouhému pásu, může tento přístroj používat každý.

 

Šířka masážního pásu je celých 15 cm, což je oproti jiným konkurentům o cca 40% širší a tudíž i účinnější !!!

 

Shaper je napájen prostřednictvím adaptéru. Ovladačem si jednoduše zvolíte intenzitu masáže a její rotaci. Masáž si zvolíte buď tzv. přímou  cílenou na danou partii, nebo krouživou, která je jemnější a méně agresivní.

 

Díky agresivním vibracím je tento pomocník až 10x účinnější než klasické a namáhavé cvičení.

 

Až 600 vibrací za minutu! !!!

 

Dokonale procvičíte ? promasírujete břišní svalstvo, stehenní a hýžďové svalstvo a tím i zredukujete objem daných partií a to až o několik centimetrů !!!

 

Bolí Vás záda, šíje či ramena? Není problém, navolíte si niší intenzitu masáže a danou partii promasírujete !!!

 

Budete svěží a hlavně ve formě !!

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!