Sluneční clona do auta - dokonalý pomocník a ochránce při Vašich cestách za volantem!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Sluneční clona do auta - dokonalý pomocník a ochránce při Vašich cestách za volantem!
SLEVA -76%
599 Kč 145 Kč
Bez daně: 120 Kč
 

Excelentní pomocník a ochránce Vašeho bezpečí - clona do auta, která dokonale zabrání všem paprskům a oslňěním při Vašich cestách za volantem.

Původní cena : 799,- Kč

Sleva : 84%

Cena po slevě : 145,- Kč

Jízda ve slunném dni, či tmavé noci, už nebude takový problém. Nepostradatelný pomocník na cestách. S použitím clony, uvidíte na cestu  bez sebemenších potíží. Nebude Vás už oslňovat slunce ve dne a protijedoucí auta v noci, jejichž světlo může být obzvlášť nepříjemné. 

Clonu snadno připnete pomocí klipsu na běžnou sluneční clonu v autě. Černá clona chrání před sluncem a oranžová je určená na noc  a dokonale zabrani oslnění reflektoru protijedoucích vozidel. Rozptyluje světlo a zvyšuje komfort Vaší jízdy.

V bodech :

  • Chrání vaše oči a ziskate dobrou viditelnost ve dne a v noci.
  • Montáž na běžnou sluneční clonu v autě
  • V případě potřeby se snadno sklopí
  • Pro lepší vidění v obtížných světelných podmínkách
  • Skvělé pro osoby s dioptrickými brýlemi

 

Materiál: akryl
2 transparentní clony v černé a oranžové barvě
Rozměry clony: 30 cm x 13 cm

Detailní informace
Zcela určitě se Vám již stalo, že při jízdě autem Vás oslepilo slunce nebo reflektory protijedoucího vozidla. Clona  do auta,  Vám zaručeně pomůže tento problém odstranit.

Běžné clony v autech sice zabrání oslnění světlem nebo sluncem,  ale zároveň zakryjí  výhled na cestu. S clonou se Vám to nestane!   S clonou  se okamžitě zvýší jasnost a ostrost obrazu před Vámi a zároven nezakryje výhled na vozovku.

Clona má dvě různé průhledné vrstvy: denní a noční.


Denní vrstva: Zmírní oslepující sluneční záření. Nemusíte rychle hledat  Vaše brýle. At už nosite dioptrické brýle nebo ne, už Vás slunce v mžiku neoslepí, stačí mit sklopenu sluneční clonu .
Noční vrstva: Pomůže zlepšit viditelnost při jízdě v noci a díky sladěné barevnosti  Vás již  nebudou oslnovat reflektory protijedoucích automobilů

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!